Каталог

Бойлери непрямого нагріву В категорії 42 товарів

  • Вид
Showing 1 - 42 of 42 items

Бойлери непрямого нагріву підключаються до опалювальної системи і через неї дають можливість отримувати гарячу воду. Принцип роботи заснований на нагріванні холодної води, за допомогою тепла, яке відбирається з опалювальної системи.

Різновиди

Крім обсягу, бойлери непрямого нагріву різняться за способом монтажу (навісні, підлогові), кількості теплообмінників (один або два), додаткових функцій: вбудований електронагрівач; третій вхід; управління температурним режимом, плюс відключення / включення насосів.

Складаються бойлери з: бака, в якому відбувається зберігання води і підігрів; теплообмінника; повітрявідводчика; клапанів (запобіжного і зворотнього); розширювального бака; температурного реле; опалювального контуру.

Особливості експлуатації

Водонагрівальні бойлери непрямого нагріву частіше використовують з одноконтурними опалювальними котлами, незалежно який вид палива використовується. Теплоносій з котла, віддає тепло воді, проходячи через теплообмінник. При цьому температура води підтримується на одному рівні, встановленому споживачем.

Головними характеристиками вважаються: потужність, обсяг, швидкість нагріву воли, тепловтрати, установка додаткового Тена. При виборі бойлера даного типу враховують потужність наявного або придбаного опалювального котла. В ідеалі, вона в два рази менше ніж у опалювального. В іншому випадку не вийде забезпечувати швидке нагрівання води, а опалювальна система буде працювати не з такою продуктивністю.

Використання бойлерів такого типу має ряд переваг:

  • Економічність.
  • Можливість підключення до опалювальних котлів будь-якого типу.
  • Не перевантажують електромережу;
  • Миттєве отримання гарячої води з системи.
  • Висока продуктивність і ККД.
  • Простота монтажу, підключення, обслуговування.

Найбільш популярними вважаються водонагрівальні пристрої непрямого нагріву цих виробників: Alphatherm Omega, BAXI, Protherm, Vaillant.