Твердопаливні котли В категорії 82 товарів

 • Підкатегорії:
 • Класичні котли

  Тяга в таких котлах природна (регулюэться заслонкою) або примусова (регулюэться електроним контролером).

  Одна закладка палива гарантує безперервну роботу котла 3 – 4 години. Буферна ємність збільшує час між закладками до 5 – 6 годин, але збільшує вирати палива. Враховуйте і об'єм теплоносія в теплообмінику – обємний теплоносій дозволить рідше зазирати в топку.

  Паливо – дрова, вугілля, торф, пелети, тріска та опилки. Палите вуглем чи торфом? Вибирайте котел з чугуним теплообміником – він стійкіший до тривалого впливу високих температур. Якщо ж зі стальним – товщина –на листа має бути не менше 5 міліметрів.

  Потужність котла залежить від його габаритів и коливається від 5 5 КВт до 500 КВт, а ККД – до 80%. Для приблизного розрахунку потужності котла, який вам необхідний ділимо квадратуру житла на 10.

  Класичні твердопаливні котли вибагливі до обслуговування – якщо використовуєте хвойні породи – чистьте камеру згорання і димохід один раз в два тижні.

  Рекомендуємо встановити електричний нагнітальний насос, щоб опалювальна система прогрівалась швидко і рівномірно – це перешкоджає утворенню конденсату.

  Також, для захисту котла від перегріву, використовується разширювальний бак – ємність з холодною водою, встановленна вище рівня котла.

 • Піролізні котли

  Піролізні твердопаливні котли, відрізняються від класичних котлів принципом роботи і конструкцією. Піролізні обладнані двома камерами: верхня – завантажувальна і нижня – згорання. До верхньої камери закладають паливо і підпалюють. Закривають дверцята, вмикають дим отяг – процес пішов. Виділення горючої газової суміші відбувається в процесі тління палива під дією високої температури і недостатньому, для загорання, кількості повітря. Газ всмоктується в нижню камеру, змішується з повітрям і згорає. Тепло, яке при цьому виділяється, нагріває теплоносій. Частина тепла підтримує тління в завантажувальній камері. Коефіцієнт корисної дії піроліз них котлів вище (температура горіння газу, який виділяється, вище температури горіння твердого палива) і доходить до 92% (завантаження котла паливом від 50% і вище). Неповне завантаження веде до зменшення ККД і утворення дьогтю в димоходах. На число ККД впливає і площа поверхності теплозйому (дивіться в паспорті виробу). Діапазон потужності піролізник котлів – від 10 КВт до 500 КВт. Регульована подача повітря збільшує час роботи котла до 12 годин з завантаження. Єдиний недолік – для ефективної роботи котла використовується лише сухе паливо - дрова (кругляк, колоті крупні); брикети із паперу, лушпиння насіння, тирса; пілети ; вугілля ( буре та кам'яне ). Виробники встановлюють на піроліз ний котел автоматику схожу з автоматикою газового котла. Додаткова твердопаливні піролізні котли обладнують захисними пристроями – термостатичний регулятор тяги, запобіжний клапан тиску, розширювальний бак (захист від перегріву) та нагнітальний насос. Чистять котел по мірі засмічення зольника , а димохід раз в місяць - рідше , ніж класичний , завдяки згоранню палива без залишку.

 • Пелетні котли

  Пелетні (гранульні) котли, отримали назву завдяки виду використовуваного палива - пелет.

  Характерні відмінності пелетних котлів - пелетний (гранульний) пальник і выдміна внутрішня конструкція (зменшена камера згоряння і збільшений обсяг теплоносія).

  Паливо (пелети) завантажуються в бункер, порційно подається в пальник і спалюється. Камера згоряння компактна, зате розвинена багатоходова конвективная частина, де нагрівається теплоносій. Гаряча вода подається в опалювальну систему. Попіл збирається в зольник, який легко чиститься.

  ККД пелетних котлів прирівнюється до ККД газових котлів - 90-95%.

  Потужність - 10 кВт-2 МВт - залежить від габаритів котла і пальника.

  Мрієте жити в "розумному будинку"? Пелетний котел - перший крок. Посудіть - робота гранульного котла автоматизується і контролюється віддалено. Вручну відбувається завантаження бункера пелетами (раз в 3-4 тижні) і чистка (1-2 рази на місяць). Автоматика контролює подачу палива, підтримує температурний режим і очищає пальник від залишкових продуктів згоряння. Підключіть до котла GSM / Інтернет-модуль і керуйте процесом на відстані за допомогою комп'ютера, планшета і, навіть, телефону!

  Пелетні котли виробляють і двоконтурними - для обігріву приміщення і гарячого водопостачання.

  Вибухо-та пожежна безпека пелетних котлів досягається застосуванням систем електронного контролю пальника і водяного пожежогасіння.

  Чистота в котельні, при використанні пелетних котлів, гарантована - паливо поставляється в мішках по 15-30 кілограм. Забудьте про бруд, пил, тирсу.

  Купуючи пелетний котел, пам'ятайте - монтаж та налагодження дозволяється проводити виключно фахівцям. Пелети купуйте у сертифікованих виробників.

 • Котли тривалого горіння

  Котли тривалого горіння працюють за іншим принципом, ніж інші види котлів і відрізняються формою циліндричні, високі - згоряння палива відбувається шарами з верху вниз вимагає містку камеру згоряння.

  У камеру згоряння, за допомогою механізму, подається повітря зверху, підтримуючи горіння в верхньому шарі деревини. Поступово вона згорає. Механізм опускається, поки не згорить паливо, на дно камери.

  Потужність котлів становить 7- 40 квт.

  ККД залежить від вологості дерева - сухе підвищує число ККД - до 92 доходить%. Дозволяється топити і сируватим, але збільшиться витрата.

  Перевагами вищевказаних котлів виступають «живучість» і тривалість роботи на завантаженні. Термін служби збільшується через особливість процесу горіння палива - згорає шарами, котел (теплоносій) гріється в місці горіння шару деревини.

  Камеру згорання щільно завантажують, це додатково збільшить відрізок часу між завантаженнями (до 3 діб).

  Плюс котлів тривалого горіння - паливо універсальне - дрова, відходи деревообробки, картон, пелети, солома, вугілля, торф, кукурудзяні качани і т. д. Вид палива впливає на циклічність завантажень камери згоряння.

   Мінус - закладка палива дозволяється після згоряння попередньої закладки.

  Період чистки котла взаємопов'язаний з видом і вологістю горючих речовин - раз в тиждень або за опалювальний сезон.

  Важливо періодично чистити телескопічний механізм подачі повітря - нагар стопорить механізм подачі повітря, і він перестає опускатися.

  З автоматики на котли тривалого горіння монтують контролери подачі повітря (з вентилятором) і температури.

 • Вид
Showing 1 - 82 of 82 items

В інтернет-магазині "Water Systems" реалізуються високоякісні твердопаливні котли світових брендів з доставкою по Києву і Україні. Продукція компаній Roda, Viadrus, Bosch, Protherm, Atmos, Vidrus, Amika, Buderus, Heiztechnik, Stropuva, ​​Petra в широкому асортименті основного і додаткового обладнання теплової енергії побутового і промислового застосування.

Твердопаливний котел - це опалювальне обладнання з чавуну, сталі та інших матеріалів, що в процесі горіння твердого палива виділяє і передає теплоносію теплову енергію через радіатори опалення або контур теплої підлоги нагріваючи внутрішнє середовище приміщення. Подача палива і видалення золи є як в автоматичному так і ручному режимі.

За видами опалювальні котли діляться на класичні, піролізні, піллетние і котли тривалого горіння.

Класичні твердопаливні котли - мають чавунний або сталевий теплообмінник, теплова енергія з'являється в результаті горіння твердого палива. Головною перевагою вищезазначених приладів є простота в застосуванні, надійність і ефективність в роботі.

У піллетніх котлах подача палива з бункера здійснюється завантажувальним шнеком та автоматичне очищення зольного відсіку. Повітря в зону пальника потрапляє шляхом примусового нагнітання. Застосовуються такі види палива як (вугілля фракції 5-25 мм; піллети діаметром 6-10 мм і довжиною 5-70 мм.).

Піролізний котел це газогенеруючий опалювальний прилад з роздільною камерою згоряння. При верхньому нагнітанні повітря відбувається повільне газогенераціонное згоряння палива з подальшим виділенням горючого газу, який догорає в другій камері з частковим поверненням для підтримки процесу піролізаціі.

Твердопаливні котли тривалого горіння - працюють на брикетах, дровах, дерев'яних відходах, кам'яному вугіллі, антрациті, коксі, торфі, горючих сланцях. Конструктивною особливістю котлів є використання контролерів ефективної роботи на різному паливі, трубчастих теплообмінників і вентиляторів подачі повітря. Підключення кліматичного термостата дає можливість підтримки температурного режиму приміщення і тривалої роботи на одному завантаженні паливом.

Основними перевагами у виборі твердопаливних котлів в якості основного виду опалювальних приладів, ціна обладнання, ККД, ціна палива і довгострокова надійна робота.