Товари виробника - CANDLE

Твердопаливнікотли CANDLE випускає AREMIKAS (Литва). Вони призначені для опалення приміщень побутового та промислового призначення і є обладнанням тривалого горіння. Модельний ряд включає 5 модифікацій потужністю 18, 20, 33, 35, 50 кВт.


Конструктивні особливості


  1. Котли CANDLE мають особливу конструкцію. Тут горіння відбувається в верху, а повітря з рекуператора в камеру надходить дозовано в нагрітому стані. Після прогрівання, він через телескопічний трубопровід і розсікач подається в зону горіння.

  2. Камера горіння має дно і повністю герметична.

  3. Котли оснащені механічними терморегуляторами теплоносія. Вони незалежні від електричної мережі.

Котли цієї серії складаються з: кожуха, теплоізоляції, водного контуру, двох камер (підігріву повітря і згоряння), труби через яку подається повітря, підйомного троса, дверцят для завантаження і чищення, заслінки, отворів для забезпечення циркуляції води, контрольно - регулювального пристрою. Передбачено підключення димаря.


Надійність опалювального обладнання забезпечується за рахунок застосування спеціальної жаростійкої цільнолистовий сталі. Зварювання виконується високотехнологічним обладнанням (напівавтомат) без додаткових швів. Зовнішню ізоляцію виготовляють з корозійностійкої оцинкованої сталі.


Наш інтернет-магазин спеціалізується на продажу опалювального обладнання. ми працюємо тільки з перевіреними заводами-виробниками і дистриб'юторами. Сьогодні купити, подивитися котел CANDLE можна в нашому магазині. Зателефонуйте менеджерам компанії і оформіть замовлення. Працюємо з приватними особами та підприємствами з усіх міст України.

Читати більше
  • Вид
Showing 1 - 10 of 10 items