Товари виробника - Atlantic

Компанія Groupe Atlantic заснована, як сімейний бізнес, в 1968 році, у Франції. Ось уже півстоліття займається розробкою і виробництвом кліматичної техніки. У власності компанії знаходиться 25 заводів і філій. Українська філія відкритий в Одесі в 2008 році - завод «Укратлантік». Продукція поставляється в країни Європи, СНД, Південної Америки.


Електричні накопичувальні водонагрівачі Atlantic складають конкуренцію іншим іноземним виробникам співвідношенням ціна / якість.


Моделі з різними обсягами баків (від 10 до 500л) забезпечать гарячою водою і маленьку квартиру, і великий заміський будинок. Випускаються в горизонтальному і вертикальному виконанні.


Внутрішній бак виготовлений методом авіаційної зварювання зі сталі товщиною 1,5 мм, витримує тиск 8 Бар, покритий емаллю товщиною в 200 мкм.


Простір між баком і корпусом заповнене поліуретановим утеплювачем (50мм). Всі водонагрівачі обладнані запобіжним клапаном для зниження тиску. Варіації виконання: з «мокрим» мідним нагрівальним елементом, «сухим» стеатитовим, механічним або цифровим регулюванням температури нагріву, з електронним табло.


Перед надходженням у продаж кожен водонагрівач проходить стендові випробування.


Гарантія виробника на бак становить від 3 (з «мокрим» нагрівальним елементом) до 8 років (з «сухим»); на електричну частину - 2 роки.

Читати більше
  • Вид
Showing 1 - 34 of 34 items