Товари виробника - Altep

Українське виробниче підприємство ALTEP більше 10 років займається виробництвом багатофункціональних опалювальних котлів та опалювального обладнання.


Компанія, використовуючи новітні напрацювання і досягнення техніки, випускає надійні в роботі твердопаливні котли, адаптовані до різних експлуатаційних умов.


Продукція сертифікована в Україні, пройшла емісійно-енергетичні випробування і відповідає екологічним стандартам.


Основні різновиди котлів ALTEP:


• Пелетні.


Залежно від моделі мають такі характеристики: Потужність від 14 до 500 КВт. ККД - не менше ніж 83%. Витрата електроенергії - від 80 Вт. Теплообмінник - дво-, чотири-, пятіходовий комбінований. Для рівномірного розподілу палива використовуються колосники з вогнетривкої сталі або підвісна чавунна плита-дефлектор. Як паливо - пелети з дерева або сільськогосподарських відходів. Завдяки автоматиці, робота, після завантаження бункера паливом, відбувається в автоматичному режимі. Для використання інших видів палива, дров, наприклад, необхідно замовити складальні чавунні колосники. Обслуговування складається з періодичного завантаження палива в бункер і чищення зольной камери без зупинки работи.После завершення опалювального сезону котли можуть використовуватися з бойлером в системі гарячого водопостачання.


• Тривалого горіння.


Характеристики залежать від конкретної моделі: від 14 Потужність до 1000 КВт. ККД-не менше 81%. Споживання електрики - від 85 Вт. Теплообмінник - двох-, трьох-, вилочний. Колосники - складальні чавунні (в моделі KT2EUKE). В інших моделях роль колосників виконують товстостінні безшовні труби, по яких циркулює вода з водної оболонки котла, що перешкоджає прогорання труб і сприяє додатковому підігріву теплоносія. Паливо універсально - дрова, відходи деревообробки, кам'яне вугілля, торфобрикети, брикети з тирси або паперу, кусковий торф. У базовій комплектації робота відбувається в автоматичному режимі, подача палива ручна. Є можливість переобладнати деякі моделі під автоматичну подачу палива.

Читати більше
  • Вид
Showing 1 - 2 of 2 items