Каталог

Котли тривалого горіння В категорії 16 товарів

  • Вид
Showing 1 - 16 of 16 items

Котли тривалого горіння працюють за іншим принципом, ніж інші види котлів і відрізняються формою циліндричні, високі - згоряння палива відбувається шарами з верху вниз вимагає містку камеру згоряння.

У камеру згоряння, за допомогою механізму, подається повітря зверху, підтримуючи горіння в верхньому шарі деревини. Поступово вона згорає. Механізм опускається, поки не згорить паливо, на дно камери.

Потужність котлів становить 7- 40 квт.

ККД залежить від вологості дерева - сухе підвищує число ККД - до 92 доходить%. Дозволяється топити і сируватим, але збільшиться витрата.

Перевагами вищевказаних котлів виступають «живучість» і тривалість роботи на завантаженні. Термін служби збільшується через особливість процесу горіння палива - згорає шарами, котел (теплоносій) гріється в місці горіння шару деревини.

Камеру згорання щільно завантажують, це додатково збільшить відрізок часу між завантаженнями (до 3 діб).

Плюс котлів тривалого горіння - паливо універсальне - дрова, відходи деревообробки, картон, пелети, солома, вугілля, торф, кукурудзяні качани і т. д. Вид палива впливає на циклічність завантажень камери згоряння.

 Мінус - закладка палива дозволяється після згоряння попередньої закладки.

Період чистки котла взаємопов'язаний з видом і вологістю горючих речовин - раз в тиждень або за опалювальний сезон.

Важливо періодично чистити телескопічний механізм подачі повітря - нагар стопорить механізм подачі повітря, і він перестає опускатися.

З автоматики на котли тривалого горіння монтують контролери подачі повітря (з вентилятором) і температури.