Товари виробника - Drazice

Асортимент бойлерів і додаткового устаткування


 Сьогодні чеська компанія DRAZICE виробляє водонагрівачі в таких категоріях:


1) Електричні:


- Проточні;


- Накопичувальні.


2) Комбіновані.


3) Для солярних систем.


4) Непрямого нагріву.


5) Акумулюючі баки.


 Кожен вид представлений великою різноманітністю моделей побутового та промислового призначення, з об'ємом бака в діапазоні 5,0 - 2000 літрів. Крім цього, компанія випускає додаткове обладнання: Тени, трубчасті теплообмінники, фланці.


Характерні особливості продукції DRAZICE


При виробництві теплотехнічного обладнання фахівці компанії DRAZICE застосовують найпередовіші та інноваційні технології. Серед яких слід виділити, використання магнієвого анода збільшеного розміру, що спільно з покриттям внутрішньої поверхні бака якісною емаллю (без вмісту нікелю) надійно захищає від корозії і накипу. Застосування "сухих" керамічних ТЕНів, що збільшує термін служби і знижує енерговитрати. Теплоізоляція виконана з поліуретану, який не містить фреон. Всі елементи бака, в тому числі і кришка фланця, виконані з однієї марки стали. Це запобігає виникненню електромеханічної корозії і гальванічного ефекту. У водонагрівачах встановлюються теплообмінники різних модифікацій, у тому числі і "труба в трубі".


Та все це, плюс широкий асортимент продукції дозволяють підібрати для конкретного приміщення оптимальну модель. Практично все обладнання, компанії DRAZICE випускається з монтажною арматурної, конструкція і розміри якої залишаються незмінною протягом багатьох років. Це дозволяє змінювати застарілі бойлери на нові без особливих зусиль. встановлюючи їх на колишнє місце.

Читати більше
  • Вид
Showing 1 - 70 of 70 items