Каталог

Включено фільтри:
  Виробник
  Категорії

  Насосне обладнання В категорії 68 товарів

  • Вид
  Showing 1 - 68 of 68 items

  Компанія Водні системи - лідер, в області продажів технологічного устаткування для подачі і відведення води на різні житлові і не житлові об'єкти. Для, успішного позиціонування послуг і рішень на ринку України, пов'язаних з насосними станціями з підготовки і подання води, ми протягом короткого терміну провели тестування і сертифікацію фахівців компанії. Що дозволило розробити і реалізувати успішну стратегію, по висновку на ринок насосного обладнання вже відомих брендів і новинок у виконанні перевірених виробників.

  В арсеналі компанії зібрані можливі варіанти щодо застосування насосного обладнання, призначеного для роботи в системах подачі води, як з глибини свердловини, так і з поверхні водойми, або з труб централізованої подачі води. За заявкою замовника, набір устаткування комплектується насосом для стоків води. Компенсувати тиск при роботі насоса буде гідроакумулятори, різновид і область застосування представлена ​​в підрозділі - Гідроакумулятори.

  При реалізації і модернізації опалювальних проектів, готові запропонувати лінійку насосного обладнання, розрахованого на роботу з підігрітою і гарячою водою. Для цього наш асортимент включає в себе: насоси опалення і насоси гарячого водопостачання.

  Купити насосне обладнання сьогодні може кожен, у відкритому доступі представлені можливі варіанти на вибір обладнання й способам установки, сервісу. Це можливо, якщо мати технічне уявлення в цій галузі. Рекомендуємо звернутися до наших послуг на вибір обладнання й монтажу, тому, що ми виробляємо такі роботи регулярно. Накопичений досвід і професіоналізм наших співробітників - запорука вашого комфорту. Проектування, вибір оптимального варіанту, монтаж і подальший сервіс, ви купуєте відразу в комплексі. Разом з цим працюючи з нами, ви будете в курсі новинок і можливих удосконалень. А ми в свою чергу гарантуємо, що це не тільки дозволить вам заощадити свій бюджет, але максимально раціонально вкласти кошти, при придбанні подібного обладнання.

  Виробники, рекомендовані компанією Водні системи:  Speroni, Marine, Watomo надають якісне Європейське і Китайське обладнання з гарантією на ринку України.