Печі булер’ян В категорії 98 товарів

 • Підкатегорії:
 • Побутові булер’яни
 • Промислові булер’яни
 • Булерьян з варильною поверхнею

  Особливістю булерьянів з варильною плитою є швидкий обігрів приміщення і можливість приготування їжі. Ці моделі прості у використанні, зручні, практичні і надійні.

 • Булерьян - камін

  Булерьян-камін -Опалювальні піч побутового призначення з високою продуктивністю, економічністю.

  Конструкція каміна подібна до схеми конвекційно-трубного котла, труби охоплюють котел по периметру забезпечуючи максимальну ефективність обігріву приміщення за рахунок двох камер згоряння - в одній відбувається згорання дров, а в другій згоряння деревних газів. Всмоктування повітря відбувається трубами знизу каміна, викидом вгору прогрітого до 60 -80 ° C. За 20 хвилин можливий прогрів приміщення до 20 градусів.

  Паливом використовуються дрова, відходи деревини, паливні брикети. Експлуатація на кам'яному вугіллі неприпустима.

  Завдяки своїй конструкції, легкий в установці, універсальний, встановлюється в приватному житловому будинку та кафе. Цікавий об'єкт інтер'єру завдяки дизайну і видам каменів. Час автономної роботи при повному завантаженні, до 6 годин.

  Головний показник вибору печі - площа обігріву, габарити каміна прямо пропорційні продуктивності, площі обігріву.

  У магазині Водні Системи доступно купити, замовити камін в місті Київ за цінами виробника з доставкою транспортними компаніями до інших міст України.

 • Аксесуари
 • Вид
Showing 1 - 98 of 98 items

Булер’ян – піч опалювальна побутового та промислово призначення з високою продуктивністю, економічністю. Канадські інженери винайшли для потреб лісорубів, у яких була гостра необхідність в опалювальній пічці, яку:

 • легко експлуатувати;
 • легко перенести;
 • невибагливу до палива.

Конструкція булер’яна схожа схемі конвекційно-трубного котла, труби охоплюють котел по периметру забезпечуючи максимальну ефективність обігріву приміщення за рахунок двох камер згорання – в одній проходить згорання дров, а в іншій згорання дров’яних газів. Всмоктування повітря проходить трубами знизу пічки, викидом вверх прогрітого до 60-80 °C. За 20 хвилин можливий прогрів приміщення до 20 градусів.

Паливом використовуються дрова, відходи деревини, паливні брикети. експлуатація на кам’яному вугіллі захоронення.

Завдяки своїй конструкції, легкий у встановленні, універсальний, встановлюється, як в приватному житловому будинку так і на виробництві, складі, магазині, теплиці, кафе, цікавий об’єкт інтер’єру, завдяки дизайну і видам блер’янів: з варильною поверхнею (виготовляють зі сталі, чавуну, з отворами під різні ємності), додатковими повітряними або водяними контурами. Час автономної роботи печі при повному завантаженні, до 8 годин.

Головний показник вибору печі - площа обігріву, габарити печі прямо пропорційні продуктивності, площі обігріву.

У магазині Водні Системи доступно купити, замовити піч Булер’ян в місті Київ за цінами виробника з доставкою транспортними компаніями до інших міст України.