Класичні котли В категорії 46 товарів

  • Вид
Showing 1 - 46 of 46 items

Тяга в таких котлах природна (регулюэться заслонкою) або примусова (регулюэться електроним контролером).

Одна закладка палива гарантує безперервну роботу котла 3 – 4 години. Буферна ємність збільшує час між закладками до 5 – 6 годин, але збільшує вирати палива. Враховуйте і об'єм теплоносія в теплообмінику – обємний теплоносій дозволить рідше зазирати в топку.

Паливо – дрова, вугілля, торф, пелети, тріска та опилки. Палите вуглем чи торфом? Вибирайте котел з чугуним теплообміником – він стійкіший до тривалого впливу високих температур. Якщо ж зі стальним – товщина –на листа має бути не менше 5 міліметрів.

Потужність котла залежить від його габаритів и коливається від 5 5 КВт до 500 КВт, а ККД – до 80%. Для приблизного розрахунку потужності котла, який вам необхідний ділимо квадратуру житла на 10.

Класичні твердопаливні котли вибагливі до обслуговування – якщо використовуєте хвойні породи – чистьте камеру згорання і димохід один раз в два тижні.

Рекомендуємо встановити електричний нагнітальний насос, щоб опалювальна система прогрівалась швидко і рівномірно – це перешкоджає утворенню конденсату.

Також, для захисту котла від перегріву, використовується разширювальний бак – ємність з холодною водою, встановленна вище рівня котла.