Ми пропонуємо різні варіанти доставки, з яких клієнт вибирає підходящий.

По Києву:

 • Самовивіз.
 • Кур'єрською службою транспортної компанії за вказаною адресою.
 • До найближчого складу, транспортного агентства.

З інших міст:

 • До складу транспортного агентства, який знаходиться в конкретному місті чи селищі.
 • Адресна доставка "до дверей". Виконує кур'єрська служба перевізника.

Куди доставляємо:

Замовити продукцію в нашій компанії можна з будь-якого міста України. Доставку здійснюють транспортні компанії. Ми співпрацюємо з усіма перевізниками, які зареєстровані в країні. Найпопулярніші:

 1. Делівері;
 2. Нова Пошта;
 3. Гюнсел;
 4. Ваш Час;
 5. Сат;
 6. Міст Експрес.

Також можлива доставка перевізником, який працює в Вашому регіоні або самовивіз.

Автомобіль3.jpgТерміни доставки по території України

Визначаються в залежності від відстані, регулярності рейсів в тиждень транспортних засобів перевізника. Інформацію можна отримати у диспетчера транспортної компанії або на сайті.

Вартість доставки і способи оплати

Важливо: ціни, зазначені в нашому інтернет-магазині, не включають вартість доставки. Виняток становлять позиції зі спеціальною пропозицією - Акція - "Безкоштовна доставка".

За бажанням клієнта і погодженням сторін, сума за доставку продукції може бути включена в загальний рахунок. Ми відправляємо товар клієнтам з можливістю повної оплати за фактом отримання на складі транспортної компанії або за вказаною адресою. Розрахунок вартості доставки - відповідно до тарифів транспортної компанії.

Оплату здійснюють одним з обраних клієнтом способів:

 1. Готівкою. При отриманні товару у кур'єра або на складі транспортної компанії.
 2. Накладений платіж
 3. На р / с, передоплата за рахунком-фактурою (за безготівковим розрахунком).
 4. Переклад з платіжної карти покупця на банківську карту продавця в системі Visa / MasterCard.
 5. Можливість здійснити оплату за допомогою інтернет банкінгу, (Приват-24).

Важливо враховувати - ціна вважається дійсною не так на момент оформлення замовлення, а на момент відвантаження. Остаточну суму до оплати потрібно уточнювати у менеджера нашої компанії.

Термін дії рахунку становить - два дні, після чого анулюється і товар знімається з резерву. Повідомлення клієнта при цьому не передбачено.

Власники карток OTP банку оплачують додатково вартість перекладу, яка безпосередньо залежить від тарифного плану, карти.

Клієнти ПриватБанку можуть здійснювати перекази грошових коштів за допомогою LiqPay та Приват-24.

Переказ за допомогою терміналу можна виконати і без карти. Важливо, щоб телефон був під рукою, для підтвердження платежу.

Час доставки і отримання товару

Залежить від способу доставки. Якщо на склад транспортної компанії, то отримати товар можна в робочий час. У разі вибору параметра "до дверей", то доставка кур'єром в будні дні з 09.00 до 18.00. За погодженням сторін, час доставки може бути продовжено до 20.00.

Інформування клієнтів

При відправці продукції, представник компанії-перевізника оформляє експрес-накладну, яка має індивідуальний номер. Коли товар відправлений, номер накладної передають одержувачу на зазначені e-mail і номер телефону (СМС - повідомлення). Після надходження продукції на склад, отримувати отримує ще одне повідомлення з відповідною інформацією. За номером експрес-накладної відстежують місцезнаходження товару. Інформація - на сайті транспортного агентства.

Гарантія поставки товару одержувачу

Документом, що гарантує отримання продукції, вважається рахунок-фактура, на підставі якої виконується платіж і видається банком платіжне доручення. Останнє видається після переказу грошових коштів на р/р інтернет-магазину.

Повернення товару

Якщо товар вам не сподобався або не підійшов, ви можете оформити його повернення протягом 14 днів з дня покупки.