vakuumnyj-kolektor-neoteplo-etc-30-28-mkv Збільшити

Вакуумний колектор Neoteplo ETC-30 (2,8 м.кв.)

Вакуумний колектор Neoteplo ETC-30 (2,8 м.кв.) на 30 трубок; U-Основи 4шт на ETC; Контролер Sorel STDC - для одного енергоспоживача (бойлер, басейн); Меню російською мовою, 3 входу для датчиків, 1 вихід реле 230 В. У комплекті: 1 соларний термодатчик, 1 термодатчик бойлера. Однотрубна насосна група з витратоміром 2 12л / хв, ермометром, кранами заповнення і зливу і т.д.

More details

Aprikus

New product

0,00 грн

Компанія «Водні Системи» працює з опалювальним устаткуванням на ринку України. Проявлений інтерес на вакуумні сонячні колектори марки Aprikus моделі: AP10, AP 20, AP30 і Neoteplo ETC-30 (2,8 м.кв.) - визначає цю пропозицію Австралійського концерна.

Сонячний колектор збирає енергію сонця, і перетворює її в тепло, яке нагріває воду в батареях опалення та гарячого водопостачання. При такому альтернативне джерело обігріву треба враховувати наступне:

1. Ефективність або ккд обладнання.

2. Термін служби, складність установки і підключення, простота в експлуатації.

3. Вартість початкових вкладень і витрат на сервіс.

Вакуумний колектор Aprikus і Neoteplo відповідає всім перерахованим факторам. В наявності чорний корпус.

За конструкцією такий колектор перевершує попередні моделі інших виробників. Площинна конструкція конкурентів відрізняється меншим ККД та віддачею, відносна економія первинних витрат в довгостроковій перспективі поступається по окупності колекторам Aprikus.

Сучасна конструкція вакуумного колектора - набір з скляних труб, з'єднаних між собою. В одну трубу вставлена ​​інша, з меншим діаметром, простір між трубами герметично закрита. Вакуум між секціями працює за принципом термоса, збільшуючи ККД колектора за рахунок нульової теплопровідності - в цьому відмінність від плоских колекторів. В іншому принцип такий же, тепло сонячних променів нагріває незамерзаючий теплоносій. За допомогою циркуляційного насоса він подається в накопичувальний бак, до якого підключено опалення або гаряче водопостачання, або в бойлер непрямого нагріву, де вже із застосуванням пристроїв автоматики встановлюється необхідна температура нагрітої води.

У комплектацію при покупці додають автоматичні контролери, датчики, пристрої світлодіодного і цифрового відображення контрольних параметрів.

Гарантія поширюється як на комплект, так і на роботи по монтажу.

Гарантійний термін експлуатації становить 10 років від дати продажу.

Представлені моделі відрізняються за потужністю, що досягається зміною кількості труб, зібраних в одному колекторі. Модель AP10 складається з 10 труб, AP 20 і AP30 - 20 і 30 труб, Neoteplo ETC-30 (2,8 м.кв.) 30 труб відповідно.

Інформація про технічні характеристики модель Neoteplo ETC-30 (2,8 м.кв.) представлена ​​в таблиці.

Додати відгук

Вакуумний колектор Neoteplo ETC-30 (2,8 м.кв.)

1 товар в цій категорії