Фільтр зворотного осмосу Ecosoft STANDART з помпою

П'ятиступінчате очищення води з помпою для водопровідних систем зі зниженим тиском. Продуктивність системи 280 л/ч. Робочий тиск 3-6 бар. Накопичувальний бак до 7 л. Підключення водопроводу 1/2. Температура в приміщенні до 40 оС. Температура води до 30 ° С. Накопичувальний бак 410х270 мм. Вага фільтра 6 кг.

More details

New product

4 499,00 грн

Система зворотного осмосу це сучасний комплекс п'яти-ступінчатої установки з трьох фільтраційних колб, накопичувального бака, пост-фільтра і мембрани. Встановлюється система як правило під мийкою з підключенням до центрального водопостачання, а на верхню частину раковини врізається кран для очищеної води.

Попередня триступенева фільтрація з використанням високоякісних картриджів, забезпечує грубе очищення води. Видалення великих нерозчинних забруднень (іржа, пісок, інші елементи) відбувається в першому картриджі. Другий фільтр тонкого очищення - видаляється органіку і хлор. Третій картридж до-очищає воду від домішок, готуючи її для мембранного очищення.

Після проходження триступеневої фільтрації вода проходить надтонкими порами мембрани, яка пропускає виключно молекули чистої води, зупиняючи всі дрібні домішки на молекулярному рівні.

Після мембрани потік води під тиском розділяється на дві частини - концентрат, який збирається в каналізацію і вода яка надходить у накопичувальний бак. При наповненні бака вода під тиском виштовхується до питного крану.

Постфільтр призначений для корекція запаху і тонкої доочистки води. Збагачення мінеральними речовинами (магній, кальцій, калій, натрій) відбувається в мінералізатора.

У фільтраційному комплексі передбачений дворівневий захист від протікань за рахунок встановлених стопорних кілець у фіксаторах фітинга.

При використанні фільтрів зворотного осмосу Ecоsoft вода завжди буде чистою, безпечною для Вас та Вашої родини і корисною.

 

Характеристики Ecosoft STANDART с помпой

Виробник

Ecosoft

Продуктивність системи

280 л/ч

Робочий тиск

3-6 бар

Накопичувальний бак

до 7 л.

Підключення водопроводу

1/2

Температура в приміщенні

до 40 оС

Температура води

до 30 оС

Накопичувальний бак

410х270 мм

Вага фільтра

6 кг.

Допустимі властивості води

Хлор

< 0,5 мг/л

Марганець

< 0,1 мг/л

Залізо

< 0,3 мг/л

рН

6,5 – 8,5

Окисляємось

< 5 мг

Жорсткість

< 10 мг-экв/л

Мінералізація

< 1500 мг/л

Переваги системи зворотного осмосу:

  • компактність
  • пом'якшення води
  • видалення механічних забруднень
  • видалення всіх забруднень (бактерій, вірусів) на 99,8%

Додати відгук

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft STANDART з помпою