Новинка Печь-булерьян KOZAK Тип 01 до 200 м³ Збільшити

Печь-булерьян KOZAK Тип 01 до 200 м³

Піч-булер'ян KOZAK Тип 01 до 200 м³

More details

KOZAK

New product

9 927,00 грн

Булер'ян KOZAK – це потужний нагрівник повітря для опалення різних помешкань: від дачних будинків до складів та теплиць. Пекти працює на всіх видах твердого палива, крім кам'яного кута, і має високий ККД, що робить її однією з самих економічних.

Булер'ян являє собою цільну зварну конструкцію з товстостінного металу (4 мм) і труб, що перехрещуються, діаметром 57 мм. у моделях KOZAK тип 00, і 76 мм., в інших моделях. Така конструкція забезпечує природний рух та швидкий нагрів повітря у поміщенні. Холодний повітря засасується у трубах знизу, нагрівається і виходить згори вже гарячим (120°С у режимі горіння або 50-60°С у режимі температури).

У печах KOZAK реалізована система тривалого горіння на основі допалу вторинні гази - топка складається з камери згорання (де згоряють дрова) та камери допалювання газу (куди надходять гази з камери згорання і повторно догорають). За рахунок такої конструкції ККД печі може досягати 80%.

Печі надзвичайно зручно у використанні. Пекти регулюється двома заслінками. Одна з них регулює подачу повітря в топку (перебуватиме на дверцятах булер'яну), друга — димові гази (перебувати на задній стінці печі, у патрубці відведення димових газів). За рахунок цього можна контролювати інтенсивність горіння. При максимально відкритих заслінках йде горіння дров і відбувається швидке прогрівання приміщення — 15-20 хвилин. При прикритих заслінках відбувається тлення палива, що дозволяє відпливати приміщення протягом тривалої години. Одна закладка палива вистачить на безперервну роботу протягом 6–8 годин.

Переваги печей KOZAK

Збільшені дверцята для зручного завантаження дров;

Наявність ручки-регулятора тяги, яка виведена на передню частину печі, для регулювання режиму тлення/горіння;

Наявність золо-уловлювача, який перешкоджає випаданню золі, що тліє, на підлогу;

Конструкція інжектора розроблена таким чином, що не дає можливості виходу чадного газу через основні труби і дозволяє встановити піч на турбо-підставку;

Бістрий та рівномірний обігрів приміщення;

Можливість роботи на всіх видах твердого палива, картонажних виробів та їх відходах;

Економічність та простота у використанні;

Високий КПД, контрольоване горіння;

Робота на одній закладці до 8 годин;

Виготовлені зі сталі, товщиною 4 мм;

Печі покритої термостійкою кремнійорганічною фарбою.

Додати відгук

Печь-булерьян KOZAK Тип 01 до 200 м³

Ще 30 товарів в цій категоріїї