Новинка Кондиціонер Toshiba RAS-B16TKVG-UA/RAS-16TAVG-UA Збільшити

Кондиціонер Toshiba RAS-B16TKVG-UA/RAS-16TAVG-UA

Кондиціонер Toshiba Потужність, БТО/год 16000 Тип Інверторний Гарантія, м 36 Рекомендована площа приміщення, кв.м до 52

More details

Toshiba

New product

27 999,00 грн

Новинка 2019 року - інверторний кондиціонер Toshiba Seiya розроблений для абсолютного комфорту та високої енергоефективності.

  Японське слово SEIYA означає «тиха ніч». Рівень шуму внутрішнього блоку в нічному режимі - всього 19 дБ (А). Співвідношення продуктивності та цін SEIYA робить його унікальним продуктом на ринку. Весь модельний ряд (від 1,5 до 7 кВт) може похвалитися класом енергоефективності A++ для режиму охолодження і A+ для обігріву, що означає оптимальний комфорт з дуже низьким енергоспоживанням. На ринку України будуть представлені дві лінійки кондиціонерів: TKVG та J2KVG, які відрізняються тільки дизайном панелі внутрішнього блоку. Модельний ряд за потужністю охолодження найширший серед усіх інверторів Toshiba. Користувач може обрати потрібну саме йому продуктивність, адже вибір дуже великий. Охолодити чи обігріти приміщення площею від 10м3 до 75м3 зовсім не проблема для кондиціонерів Toshiba Seiya. Основні особливості Toshiba Seiya:

   1. Широкий діапазон роботи: Toshiba Seiya працює без проблем, навіть якщо він розміщений у екстремальних робочих середовищах, з вражаючим робочим діапазоном від -15 ° C до 46 ° C при охолодженні та -15 ° C до 24 ° C в режимі опалення.

   2. Екологічність: Toshiba Seiya працює на R32 фреоні, який абсолютно безпечний для навколишнього середовища.

    3. Wi-Fi ready: завдяки модулю Wi-Fi кондиціонером можна керувати будь-де та з будь-якої точки світу де є підключення до інтернет мережі (додаткова опція).

   4. Зменшення шумового тиску. Натисканням всього однієї кнопки на пульті керування, користувач може знизити рівень шуму зовнішнього блоку на 4 дБ(А). А при додатковому виборі режиму «Тихий сон» Ви зможете досягти рекордно низьких значень шумового тиску внутрішнього блоку- до 19дБ(А).

    5. Вибір потужності: ця функція допомагає зробити сучасний спосіб життя більш комфортним, оскільки це забезпечує економію електроенергії одним натисненням кнопки. Спочатку режим вибору потужності встановлюється на 100%, що вказує на роботу компресора за нормальним номінальним струмом. Якщо встановлено 75% або 50%, компресор обмежить операцію на 75% або 50% відповідно.

    6. Примусове розморожування зовнішнього блоку. Ви зможете використовувати кондиціонер для обігріву в екстремальних умовах. Якщо Ви помітили обмерзання зовнішнього блоку, то достатньо включити режим примусового розморожування і через деякий час кондиціонер буде звільнено від крижаного покриву.

 7. Самоочищення теплообмінника: Toshiba PKVSG-E Shorai завдяки спеціальному покриттю теплообмінника значно зменшено можливість затримки конденсату на поверхні. Вентилятор внутрішнього блоку після вимкнення кондиціонеру працює ще деякий час. Тим самим ця функція запобігаю виникненню забрудників всередині кондиціонера.

 

  8. ECO режим: дозволяє досягти енергозбереження до 25% у порівнянні зі стандартними налаштуваннями. Функція ECO, автоматично підвищує або знижує температуру, щоб запобігти надмірним перепадам температури та зайвим витратам електрики.

  9. Комфорт одним натисканням кнопки: заздалегідь запрограмовані налаштування, вивчені компанією Toshiba, пропонують правильне поєднання комфорту та економії енергії за допомогою всього лише одного натискання кнопки.

   10. Таймер: ви можете встановити час увімкнення або вимкнення або запрограмувати налаштування для повторення кожні 24 години.

Загальні характеристики

Рекомендована площа приміщення, кв.м

52

Тип компресору

Інверторний

Гарантія, м

36

Клас енергосбереження

A++

Фреон

R32

Потужність, БТО/год

16000

Серія

Seiya

Країна виробництва

Таїланд

Робочий діапазон температур, С

від -15 до +46

Функції

Самоочищення

Так

Очищення повітря

Пиловий фільтр

Режими роботи

Охолодження/Обігрів/Осушення/Вентиляція

Автоматичний перезапуск

Так

Режим збільшеної потужності (Hi power)

Так

Таймер

Так

Режим економії енергії

Так

Тихий режим

Так

Технічні характеристики

Рівень шуму внутрішнього блоку, ДБ

22/43

Вага внутрішнього блоку, кг

10

Розмір внутр. блока, мм

293 x 798 x 230

Споживана потужність на охолодження Ном.(Мін.-Макс.), кВт

1,40(0,32-1,80)

Споживана потужність на обігрів Ном. (Мін.-Макс.), кВт

1,40(0,24-1,70)

Тепловиробництво, кВт

5.00

SCOP (робота на обігрівання)

4.00

SEER (робота на охолодження)

6.10

 

 

Мощность, БТЕ/час16000

Додати відгук

Кондиціонер Toshiba RAS-B16TKVG-UA/RAS-16TAVG-UA

Ще 30 товарів в цій категоріїї