Канального типу В категорії 24 товарів

  • Вид
Showing 1 - 24 of 24 items

Кондиціонер створить комфортний мікроклімат  для роботи та відпочинку.

Коли через естетику, ефективність настінні блоки не підходять, тоді як варіант - канальний кондиціонер з рекуператором. Підійде для промислової будівлі, звичайної квартири. Контролює температуру, постачає свіже повітря.  Це корисно в зимовий період, коли схильність до захворювань і важливо провітрювати приміщення.  Ця інновація від Neoclima зробить комфорт та свіжість  у декількох кімнатах зразу. Не помітний при зовнішньому вигляді, монтуються в підвісну стелю або підсобні приміщення - це зменшує рівень шуму. Фреонові   трубопроводи, з'єднують  зовнішній та внутрішній блок, свіже повітря прибуває з вулиці через спеціальні отвори.

Внутрішній блок складається з вентилятора для циркуляції, електроніки, фреонового теплообмінника. У внутрішній блок надходить повітря. охолоджується, по прихованих каналах подається у решітки розташовані по кімнатах. Прохід його  через канали і решітки забезпечується  потужним вентилятором.

Кондиціонери Neoclima канального типу поділяються на:

  • високонапірні. призначені для установ, де необхідно підтримувати певну температуру, працюють на охолодження та обігрів великих площ, рівні тиску 70,140, 200 Па;
  • інверторні, економічні з мікропроцесором, функція “сон” підтримує стабільну температуру  протягом 5-ти год (на 1 градус збільшує в режимі обігріву, зменшує в режимі охолодження), потім вимикається. Це забезпечує енергозбереження та підтримує комфорт вночі ;
  • неінверторні OpOff, швидко  створять комфортний клімат, при виявленні проблем автоматично виключається, через збої у подачі електроенергії перезавантажуються, цим оберігаєть систему. 

Працюють на озонобезпечному ефективному  фреоні R-410А, охолоджують - COOL нагрівають - HEAT( працює на обігрів при -23°С), знижують рівень вологості - DRY, вентиляція  FAN - підмішування 25% свіжого повітря замінює  систему вентиляції. Самоочистка теплообмінника, забирає зайву вологу, запобігає утворенню плісняви, бактерій, усуває неприємний запах.

Кожна модель канальних кондиціонерів  має багато функцій, що  задовольнить ваші вимоги.