Неінвертор В категорії 10 товарів

  • Вид
Showing 1 - 10 of 10 items

Кондиціонери   Neoclima на українському ринку більше 10 років. Якісні бюджетні, підходять під наші кліматичні умови. Використання компресорів Тошиба робить пристрої  надійними та довговічними.

Традиційні, без інверторні, системи створять комфортний мікроклімат,  впишуться в інтер'єр офісних та житлових приміщень. Працюють за принципом oh off. За допомогою пульта дистанційного управління споживач вибирає потрібну температуру, досягнувши якої  він вимикається, коли t°С починає підніматися, включається, і наганяє запрограмований температурний режим.

Працюють в 4 режимах: обігрів. охолодження, осушення, вентиляція.

Вигідно встановлювати такі пристрої в кухнях, де  постійно відбувається зміна  температури і викид тепла. В таких кімнатах ставити обладнання, яке працює на зміну частоти обертання  нерентабельно.

Переваги   спліт-систем Neoclima:

  • невибагливі у користуванні;
  • тривалий термін експлуатації;
  •  дешевша ціна;
  • встановлення  WiFi-модуля дає  можливість  керувати за допомогою мобільного додатка для Android або iOS з будь-якої точки світу, де є доступ до інтернету ;
  • запасні частини коштують дешево.

 Неінвернторний  кондиціонер  серії Therminator -  класичного  дизайну з прихованим інформативним дисплеєм. Мобільна версія з WiFi-модулем. Внутрішній  блок  невеликого розміру дозволить встановити пристрій в умовах обмеженого простору. На внутрішній стороні функція самоочищення заморожуванням. що запобігає неприємним запахам. Теплообмінники покриті гідрофільною плівкою, яка перешкоджає корозії, підвищує ефективність роботи. Функція “Таймер”, “Турбо”,”Сон”. Підсвічування дисплея вимикається. Функція I-Feel визначає температуру,  підбирає режим роботи.